Ndriçues Akuariumi Profesional Aqua CC

L20,000,00

3D Glass & Aluminum Design. With a stunning 3D HD glass, really clear and transparent. Re-designed the genius bracket, no more cable at outside, your eyes only see is a light.

 

https://micmol.com/g2aquacc.html

Categories: , Tag: Product ID: 1012

Description

Ndriçues Akuariumi Profesional për akuariume me bimë Aqua CC, me komandues të programushëm, me cikël te plot ndriçimi (Imiton në mënyrë të përkryer dritën e diellit) . I përshtatshëm  per akuariumet me përmasat 50-80cm pa co2  dhe 25-45cm me co2

3D Glass & Aluminum Design. With a stunning 3D HD glass, really clear and transparent. Re-designed the genius bracket, no more cable at outside, your eyes only see is a light.

Item No.: G2-ACC-30-P
Power: 30W
LEDs: 58pcs High Intensity 0.5W SMD5730 LEDs
Weight: 0.26kg (0.55 Pound)
Shipping Weight: 1.0kg (2.2 Pound)
Size: 250X80X10mm (9.85″x3.15″x0.39″)
Packing: 265x230x70mm (10.5″x3.6″x2.8″)
Universal Input Range: AC100-240V, 2.0A
Aqua CC: Suit For Min: 250mm ~ Max: 450mm

Leds Array

10pcs * Pure White (7000K) Channel A
4pcs * Warm White (3000~3500K) Channel A
14pcs * Blue (455~460nm) Channel B
16pcs * Deep Red (655~660nm) Channel C
14pcs * Green (520~525nm) Channel D

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ndriçues Akuariumi Profesional Aqua CC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *